XnConvert – Grafik Düzenleme Biçimlendirme Programı İndir

XnConvert nedir?

XnConvert toplu dönüştürme ve görüntü dosyasını düzenlemek için tasarlanmış bir araçtır. Yazılım, 500’den fazla dosya türünü destekler, 80’den fazla düzenleme işlevi sunar ve verilerin 70 farklı biçim arasında dışa aktarılmasını sağlar.

Uygulama, kullanıcının toplu dosyaların görünümünü değiştirebileceği birtakım paylaşımlara sahiptir. XnConvert ayrıca meta verileri bulma ve temizleme, görüntüleri döndürme, kırpma, çözünürlüğü değiştirme, metin ekleme, filigran uygulama, skeç efekti ekleme, tuvalin boyutunu değiştirme, maske oluşturma, seçilen rengi dönüştürme ve daha birçok seçenek sunar.

Sunulan her araç, kullanıcının mevcut tüm parametreleri yapılandırabildiği ve istenen efekti yaratabildiği kendi paneline sahiptir. Değişikliklerin görünümü, önizleme penceresinde herhangi bir zamanda kontrol edilebilir. XnConvert ayrıca ilginç çerçeveler oluşturabileceğiniz ilginç bir maske seti sunar.

XnConvert, görüntüyü keskinleştiren, parlaklık, kontrast, renk doygunluğu seviyelerini değiştiren, bulanıklık gibi efektler ekleyebilen bir dizi filtreyle donatılmıştır. Uygulamanın ek bir avantajı, tüm fonksiyonları komut satırından gerçekleştirme yeteneğidir.

XnConvert BMP, CIN, DCX, DDS, DIS, DPX, EMF, GIF, ICO, IFF, IMG, JIF, JPC, JPG, JPEG, KRO, MBM, MIF, MTV, PAT, PBM, PCX gibi görüntü dosyası formatlarını destekler. PDB, PDF, PGM, PIC, PNG, PNM, PPM, PRC, PS, PSD, QRT, HAM, RGB, RLS, SCT, TGA, TIF, VST, WBMP, WebP, WRL, VRML2, XBM, XPM, YUV, ve dahası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir