Tablacus Explorer – Masaüstü Bilgisayar için Dosya Yöneticisi Programı İndir

Tablacus Explorer nedir?

Tablacus Explorer, Eklenti destekli ücretsiz bir sekmeli dosya yöneticisidir. Yazılım tamamen taşınabilir ve kurulum gerektirmez. ZIP dosyası, Windows 32 bit ve Windows 64 bit için sürüm içerir.

Bu ücretsiz dosya yöneticisini kullanarak dosyaları sekmelerde ve Windows’ta görüntüleyebilirsiniz. Tablacus Explorer çoklu görüntülemeyi destekler. Dosyalara iki, dört ve daha fazla pencereden erişebilir ve her pencereye sekmelerden erişilebilir.

Hızlı bir şekilde erişmek için sık kullanılanlara konum ekleyin. Özelleştirilebilir ilişkilendirme, menüler, tuşlar, fare hareketleri, diğer adlar da dahil olmak üzere uygulamanın neredeyse tüm işlevlerini yapılandırmanıza olanak tanır. Yapılandırmak için tüm seçeneklere ayarlardan erişilebilir.

Tablacus Explorer, Eklenti tabanlı bir dosya yöneticisidir. Klasör ayarlarını değiştirmek, klasör görünümü ayarlarını devralmak, stil sayfası CSS ayarlarını kullanmak, yazı tipi ve arka plan rengini değiştirmek, sürükle ve bırak işlevini etkinleştirmek ve çok daha fazlası için eklenti yükleme özelliklerini etkinleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir