EF Commander – Masaüstü İçin Dosya Yöneticisi Programı İndir

EF Komutanı nedir?

EF Komutanı, Windows için eski bir okul dosya yöneticisidir. İlk versiyon 1994 yılında Norton Commander’ın yerine, Presentation Manager kullanılarak OS / 2 işletim sistemi altında yazılmıştır. EF Komutanı şimdi modern bir dosya ve klasör yöneticisidir.

Yazılım, klasörlere ve dosyalara hızlı bir şekilde erişebileceğiniz sekmeli bir arayüz sunar. Yerleşik FTP istemcisi özellikleri indirme ve FxP (sunucudan sunucuya transferler), FTPS güvenli (SSL / TLS) bağlantısı sürdürür. EF Commander, arka planda çalışan yerleşik bir ses çalar, toplu dosya yeniden adlandırma için bir araç ve yalnızca sistem kaynaklarınızla sınırlı olan dosyalar için internat metin ve onaltılık düzenleyiciler sunar.

Diğer özellikler, resim dosyalarını ve filmleri görüntüleme, MP3, Ogg / Vorbis, FLAC, WMA ve WAV ses dosyalarını çalma seçeneklerini içerir. EF Commander 7-Zip, ACE, ARC, ARJ, BZIP2, CAB, CPIO, GZIP, IMG, ISO (ISO9660), LHA, RAR, RPM, SFX, SQX, TAR, TBZ (TAR. BZ), TGZ (TAR.GZ) TXZ (TAR.XZ), XZ, ZIP, Zip64, ZOO. Ek olarak EF Commander, XnView ve IrfanView eklentilerini kullanarak 400’den fazla dosya formatına erişimi genişletebilir.

Ayrıca, EF Commander, dosyaları ayırmanıza ve birleştirmenize, metin dosyalarını düzenlemenize, SFV, MD5, SHA1, SHA256 ve SHA512 formatlarında sağlama toplamları oluşturmanıza, yerel ağdaki verileri senkronize etmenize ve CD / DVD’ye yazdırmanıza (Nero’nun yüklenmesini gerektirir) izin verir. EF Commander’ın işlevselliğini harici eklentilerle genişletebilirsiniz. Desteklenen formatlar arasında WLX, WCX, WFX ve Winamp kod çözme eklentileri bulunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir