ADVANCED Codecs Win – Codec Problem Çözücü Program İndir

ADVANCED Codecs Win Nedir?

GELİŞMİŞ Codec Windows 7/8/10 AVI, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, OGG vb. Dahil olmak üzere en popüler video formatlarını oynatmanıza izin veren bir dizi filtre ve kodlayıcıdır. Shark Codec Windows neredeyse her hafta güncellenmektedir. . Download Shark007 GELİŞMİŞ Codec Windows için ücretsiz.

Yükleyici, tek tek bileşenleri seçmenize ve ayrıca önceden kurulmuş olan codec bileşenlerini sistemden otomatik olarak kaldırma seçeneğine izin verir. Varsayılan olarak, Shark007 GELİŞMİŞ Codec Win 7/8/10, H264, AVC, HEVC formatlarını sisteme yüklenen tüm video oynatıcılar için destekler. GELİŞMİŞ Codec Windows 7/8/10 da ses codec bileşeni içerir.

Ek olarak, pakette, fareyi multimedya dosyalarının üzerine getirdiğinizde kılavuz ekranına yararlı bilgiler ekler, bağlam menüsüne “Windows Media Player çalma listesine ekle” seçeneğine yeni bir seçenek ekler ve MKV dosyalarını Xbox One’a aktarmanıza olanak tanır. GELİŞMİŞ Codec paketi, filtreler, Gabest filtreleri, MediaInfo DLL, Icaros ve x264vfw gibi Windows 7/8/10 LAV bileşenlerini içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir